GÜNEYDOĞU ANADOLU İHRACATÇI BİRLİKLERİ

PowerPoint Kullanım Teknikleri-I.Oturum - Ömer Bağcı

PowerPoint Kullanım Teknikleri-I.Oturum - Ömer Bağcı


Ömer Bağcı

 PowerPoint Kullanım Teknikleri Eğitimi I. ve II. Oturum

20-22 Nisan 2021, Salı-Perşembe, 14:00-17:00, ZOOM Online Platformu

 

Eğitim İçeriği:

·         Slaytlar ile Çalışmaya Başlamak

·         Slaytlara Animasyon Eklemek

·         Slayt Gösterisi ile Çalışmak

·         Grafikler ile Çalışmak

·         Tetikleyiciler ile Çalışmak

·         Asıl (Master) Slaytlarla Çalışmak

Eğitmen Özgeçmişi – Ömer Bağcı:

1973 Burdur/Karamanlı doğumlu olan Ömer BAĞCI, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Fen-Ed. Bölümü Matematik Bölümü Mezunudur. 27 Yılı aşkın bir süredir bilgisayar eğitimlerinin içinde olan Ömer Bağcı, 1998 yılından bu yana Somel ve Seçkin Yayıncılıktan yayınlanan Bilgisayarın B’si ve İleri Düzey Excel kitaplarının yazarıdır.

 

Giriş-Orta Düzeyde bilgilerin bulunduğu bilgisayar kitabı olan Bilgisayarın B’si ve İleri Düzey Excel bilgilerinin anlatıldığı İleri Düzey Excel kitapları da Türkiye’de en çok satan bilgisayar kitapları olmuştur.

 

Excel, İleri Düzey Excel, Excel Raporlama eğitimlerini veren Ömer Bağcı’nın referans listesinde SSM, Airties, WYG, Enerjisa, Fernas Holding, Gama Holding, Nurol Makine, GAİB, Eku Fren, Özçelik Stell, İzmirgaz, Diyargaz, GAİB, GTO Akademi, Atasancak A.Ş, YPU, TİM, İtkib, Denib, Çimko Çimento, Ernst&Young (EY), Tubitak, Ay Yapım, Havelsan, Linde Gaz, Ziraat Bankası, Halk Bankası, Kale Kilit, Erbakır, Sanko Holding, Kipaş Holding, Rönesans Holding gibi büyük kuruluşlar ile çok sayıda orta ve üst düzeyde şirket bulunmaktadır.

 

Online Excel eğitimleri alınabilen vidoport.com’un kurucusu ve eğitmeni olan Ömer BAĞCI, ağırlıklı olarak firmaların İleri Düzey Excel ve Excel Raporlama (Dashboard) eğitimleri vermektedir.