Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği

Food Product ve Otel Ekipmanları Fuarı Alım Heyeti Hk.

Food Product ve Otel Ekipmanları Fuarı Alım Heyeti Hk.

Batı Akdeniz İhracatçıları Birliği’nden (BAİB) alınan bir yazıda, Food Product ve Otel Ekipmanları 2022 Fuarı”na yönelik ve eşzamanlı olarak 17-20 Ocak 2022 tarihleri arasında Ticaret Bakanlığı koordinatörlüğü ve BAİB organizatörlüğünde bir Alım Heyeti Programı gerçekleştirileceği bildirilmektedir.
Söz konusu Alım Heyeti Programına; Bahreyn, Macaristan ve Moritanya’dan ekte bilgileri sunulan 4 firma ve 7 firma temsilcisi iştirak edeceği bilgisi alınmış olup, Food Product ve Otel Ekipmanları Fuarı Alım Heyeti Programı kapsamında 18 Ocak 2022 Salı günü, 10.00-17.00 saatleri arasında, ANFAŞ- Antalya Expo Center BAİB B2B Görüşme Alanı’nda heyete iştirak eden yabancı firmalar ile ikili görüşmeler gerçekleştirileceği ifade edilmiştir.
Bu çerçevede, alım heyeti ikili görüşmelerine katılmak isteyen firmaların ekte sunulan başvuru formunu doldurarak en geç 14 Ocak 2022 Cuma günü saat 17:30’a kadar (eo@baib.gov.tr) göndermeleri gerekmektedir. Görüşmelerin randevu sistemi çerçevesinde gerçekleştirileceği iletilmiş olup, yapılan başvuruların başvuru sırasına göre değerlendirileceği ve 17 Ocak 2022 Pazartesi gününe kadar, başvuran firmalara tarafımızdan randevu saatlerine ilişkin bilgi verileceği belirtilmektedir.
Bu itibarla, firmaların görüşme yapmayı istedikleri ülkelerin dillerine yönelik olarak kendi tercümanları ile programa katılmaları görüşmelerin daha verimli geçmesine katkı sağlayacağı ifade edilmiştir.