GÜNEYDOĞU ANADOLU İHRACATÇI BİRLİKLERİ

2022 Yılı Milli Katılım Fuarları Ön Talep Formu Hk."

2022 Yılı Milli Katılım Fuarları Ön Talep Formu Hk."

Savunma Sanayii Başkanlığı’ndan alınan bir yazıda, 2022 yılında "Milli Katılım" sağlanacak fuarların belirlenmesi amacıyla hazırlık çalışmalarına başlandığı bildirilmektedir. Bu kapsamda, 2022 yılında uluslararası savunma sanayii fuarlarına katılmak isteyen firmaların ekte yer alan ön talep formunu doldurarak 17 Eylül 2021 Cuma günü mesai bitimine kadar Savunma Sanayii Başkanlığına iletilmek üzere Genel Sekreterliğimize (cagrisenol@gaib.org.tr) adresine gönderilmesi gerekmektedir.
Yazıda devamla, talep edilen bilgilerin, muhtemel Türk Pavilyon alanının belirlenmesi, Milli katılım sağlanacak fuarlar kesinleşinceye kadar ilgili fuarda Türk Pavilyonu için gerekli alanın rezerve edilmesi ve fuar organizatörlerince sunulan erken rezervasyon avantajlarından yararlanılabilmesi amacıyla kullanılacağı ifade edilmektedir. Bu bağlamda, ekte yer alan ön talep formu ile bildirilecek katılım talebi ve talep edilen alan miktarının herhangi bir bağlayıcılığının bulunmadığı ve istenen bilgilerin olabildiğince doğru bir şekilde doldurulması gerektiğinin önemli olduğu belirtilmektedir.
Alınan yazıda devamla, ayrıca listede yer almayıp firmalarımız tarafından katılım sağlanması planlanan diğer fuarlarında listeye eklenebileceği ifade edilmektedir.
EK_09: Ön Talep Formu