GÜNEYDOĞU ANADOLU İHRACATÇI BİRLİKLERİ

Antalya Food Product Alım Heyeti

Antalya Food Product Alım Heyeti

Batı Akdeniz İhracatçı Birlikleri’nden (BAİB) alınan bir yazıda, “ANFAŞ Food Product Gıda ve İçecek İhtisas Fuar”na yönelik ve eşzamanlı olarak 5-8 Şubat 2024 tarihleri arasında Ticaret Bakanlığı koordinatörlüğünde, BAİB organizatörlüğünde bir Alım Heyeti Programının gerçekleştirileceği duyurulmaktadır.


Söz konusu Alım Heyeti Programına; Bulgaristan, Çin Halk Cumhuriyeti, Kuveyt, Mali, Moğolistan, Moritanya, Rusya Federasyonu ve Ürdün’den, 12 firmadan katılım sağlanacaktır. Food Product Fuarı Alım Heyeti Programı kapsamında 6 Şubat 2024 Salı günü, 10.00-17.30 saatleri arasında, ANFAŞ-Antalya Expo Center’da heyete iştirak eden yabancı firmalar ile ikili görüşmelerin gerçekleştirileceği bildirilmektedir.
Bu çerçevede, alım heyeti ikili görüşmelerine katılmak isteyen üyelerimizin ekte sunulan başvuru formunu doldurarak en geç 31 Ocak 2024 Çarşamba günü saat 17.30’a kadar (arge@baib.gov.tr) adresine göndermeleri gerektiği ifade edilmektedir.


Görüşmelerin randevu sistemi çerçevesinde gerçekleştirileceği ve heyete yapılan başvuruların, başvuru sırasına göre değerlendirileceği ve 5 Şubat 2023 Pazartesi günü başvuran firmalara BAİB tarafından randevu saatlerine ilişkin bilgi verileceği belirtilmektedir.


Ayrıca, heyet katılımcısı firmaların görüşme yapmayı istedikleri ülkelerin dillerine yönelik olarak kendi tercümanları ile programa katılmaları görüşmelerin daha verimli geçmesine katkı sağlayacağı ifade edilmektedir.


İlgili Kişiler (BAİB):
Kübra ÇELEBİ (Tel: 0 532 153 54 86- e-mail: arge@baib.gov.tr)
Asena YILDIRIM (Tel: 0 530 916 34 17- e-mail: arge@baib.gov.tr)
Merve TAŞDEMİR (Tel: 0530 916 34 15- e-mail: arge@baib.gov.tr)
ANFAŞ Adres: Pınarlı Beldesi Havaalanı Yolu Üzeri 8. Km Soğucaksu Mh 1. Sok. No:1 Aksu – Antalya