GÜNEYDOĞU ANADOLU İHRACATÇI BİRLİKLERİ

Genç TİM Envanter Duyurusu Hk.

Genç TİM Envanter Duyurusu Hk.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM)’den alınan bir yazıda, “Dış Ticaret Fazlası Veren Türkiye” hedefine ulaşabilmek ve toplumun tüm kesimlerinin ihracata özendirilmesi ile ihracat bilincinin tabana yayılması için Türkiye İhracatçılar Meclisimizce kapsamlı çalışmalar yürütüldüğü bildirilmektedir.
Yazıda devamla, Türkiye İhracatçılar Meclisimizce sadece tecrübeli ihracatçıların gençlere örnek olduğu değil, genç ihracatçıların da birbirine örnek olacağı, cesaret vereceği, tecrübelerini paylaşacağı Genç TİM’in hayata geçirildiği ifade edilmektedir.
Alınan yazıda devamla, ihracatımızda sürdürülebilirliği sağlamak, geleceğin ihracat ehli genç neslini yetiştirmek, genç ihracatçı sayısını artırmak, gençlerimize yönelik ulusal ve uluslararası muadil kuruluşlarla iş birlikleri kurmak ve iş dünyasında genç girişimciliği geliştirmek amacıyla kurulan Genç TİM’in 10 Ağustos 2021 tarihinde yapılan basın toplantısıyla kamuoyu ile paylaşıldığı ifade edilmektedir.
Yazıda devamla, daha geniş kitlelere ulaşmak için https://tim.org.tr/genc-tim-basvuru  adresinden Genç TİM ‘e başvuruların alınmaya başlandığı bildirilmektedir.
Alınan yazıda devamla, başvuru formunu dolduran ve gerekli üyelik şartlarını sağlayan tüm üyelerimiz Genç TİM’in doğrudan üyesi olacakları bildirilmektedir.
Yazıda devamla, genç ihracatçılarımızın Genç TİM ailesinin üyesi olması için, https://tim.org.tr/genc-tim-basvuru  adresinden başvuru formunu doldurarak katılmaya davet edildiği ifade edilmektedir.