GÜNEYDOĞU ANADOLU İHRACATÇI BİRLİKLERİ

İHRACATTA SINIRLARI AŞ PROGRAMI/DIŞ TİCARET EĞİTİMİ (GAZİANTEP)

İHRACATTA SINIRLARI AŞ PROGRAMI/DIŞ TİCARET EĞİTİMİ (GAZİANTEP)

Sayın Üyemiz,

Kadın girişimcilerin rekabet gücünü artırmak ve ihracat ailemize yeni firmalar kazandırmak için Türk Eximbank, İhracatı Geliştirme (İGE) A.Ş. ve Türk Standartları Enstitüsü temsilcilerinin katılımlarıyla 8 Mart 2024 tarihinde kamuoyu ile paylaşılan “İhracatta Kadını Destekleme Paketi” kapsamındaki çalışmalar hızla devam etmektedir.

Anılan paketin farkındalığını ve firma başvurusunu artırmaya yönelik TİM WİNGS çatısı altında yeni açılımlar sağlanmış olup ilk aşamada Akbank ile pilot illerde eğitim programları tasarlanmıştır. Kadın girişimciler öncelikli olmak üzere ihracatçı, potansiyel ihracatçı ve girişimcilere yönelik düzenlenecek olan “İhracatta Sınırlarını Aş” eğitim serisinin ilki 6-7 Mayıs 2024 tarihleri arasında GAİB Hizmet Binamızda (Gaziantep) düzenlenecektir. Fiziki etkinliğin ardından eğitim programı 13-14 Mayıs tarihlerinde online olarak devam edecektir.

Program akışı ekte yer alan söz konusu etkinliğe https://inovakademi.com/akbank-donusum-akademisi-tim/basvuru-gaziantep/ linkinden başvuru yapabilirsiniz.

 

Bilgilerinize rica olunur.

 

Bülent KAYALI

Genel Sekreter