GÜNEYDOĞU ANADOLU İHRACATÇI BİRLİKLERİ

İspanya (Barselona) Fiziki Ticaret Heyeti Hk. 16-19 Şubat 2022

İspanya (Barselona) Fiziki Ticaret Heyeti Hk. 16-19 Şubat 2022

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden alınan bir yazıda, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonu ile 16-19 Şubat 2022 tarihleri arasında Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Sn. İsmail Gülle’nin başkanlığında İspanya’ya yönelik tüm sektörleri kapsayan genel nitelikli bir Fiziki Ticaret Heyeti gerçekleştirileceği, Barselona şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda İspanya’dan iş insanlarının davet edileceği nitelikli iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesinin öngörüldüğü bildirilmektedir.
Bahse konu heyete başvuru için son tarihin 17 Aralık 2021 Cuma günü mesai bitimi olduğu belirtilmektedir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/spain-barcelona-2022 internet adresinde yer alan Başvuru Formu’nun eksiksiz olarak doldurulması gerektiği, firmalarımızdan ekonomi sınıfı uçak biletli katılım paketi için 35.800-TL, business sınıfı uçak biletli katılım paketi için 55.800-TL tahsil edileceği belirtilmektedir.
Firmalarımızın heyete katılımlarının, ekte belirtilen banka hesaplarına katılım ücretinin yatırılması ve ödeme dekontlarının Türkiye İhracatçılar Meclisine ulaştırılmasıyla kesinleşecek olduğu, heyet hazırlık çalışmaları kapsamında B2B eşleştirme hizmeti alınan firmaya ödeme yapılması, uçak biletlerinin kesilmesi ve otel rezervasyonlarının yapılmasının ardından katılımcının katılımını iptal etmesi durumunda ücret iadesi yapılamayacağı bildirilmektedir.