GÜNEYDOĞU ANADOLU İHRACATÇI BİRLİKLERİ

SSE EXPO 2022 Fuarı Chicago/ABD Milli Katılım Organizasyonu Hk.

SSE EXPO 2022 Fuarı Chicago/ABD Milli Katılım Organizasyonu Hk.

İstanbul İhracatçı Birlikleri’nden alınan bir yazıda, 24-26 Mayıs 2022 tarihleri arasında, Chicago/Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenlenecek olan “Sweets&Snacks Expo Uluslararası Çikolata, Şekerleme ve Atıştırmalık Ürünler Fuarı”nın Türkiye Milli Katılım Organizasyonu’nun İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçı Birliği tarafından gerçekleştirileceği bildirilmektedir.
Şekerleme ve atıştırmalık ürün sektöründe 150 milyar dolarlık payın temsil edildiği söz konusu fuarın gerek ABD pazarında gerekse ABD ile serbest Ticaret Antlaşması bulunan Kanada ve Meksika pazarlarında yer alabilmek adına firmalara önemli fırsatlar sunacağı belirtilmektedir. Sweets & Snacks Expo Fuarı’nın, sektöründe Amerika kıtasının en büyük fuarı olduğu ve 25 milyar USD’lik ABD pazarına giriş için ideal bir organizasyon olduğu ifade edilmektedir.
Bahse konu fuara başvuruda bulunmak isteyen üyelerimizin ekte yer alan Başvuru Formu’nu ve Fuar Katılım Sözleşmesini firma kaşesi ve yetkili imzasıyla beraber doldurarak 5 Kasım 2021 Cuma günü mesai bitimine kadar hububat@iib.org.tr adresine e-posta ile göndermeleri gerektiği bildirilmektedir.
EK_07: Başvuru Formu
EK_07: İlan
EK_07: Katılım Sözleşmesi