GÜNEYDOĞU ANADOLU İHRACATÇI BİRLİKLERİ

TİM TEB Girişim Evi ‐ Tübitak BİGG Hibe Desteği Hk.

TİM TEB Girişim Evi ‐ Tübitak BİGG Hibe Desteği Hk.

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden (TİM) alınan bir iletide, TÜBİTAK 1512 BİGG 200 Bin TL hibe desteği için başvuruların devam ettiği belirtilmektedir.
Alınan yazıda devamla, teknolojik ve yenilik odaklı bir iş fikri olan herhangi bir ön lisans, lisans, yüksek lisans veya doktora programına kayıtlı öğrenciler ya da herhangi bir ön lisans, lisans, yüksek lisans veya doktora programından mezun olmuş kişilerin TİM‐TEB Girişim Evi ile TÜBİTAK Bireysel Genç Girişim Programına başvurarak, hayallerine 200 Bin TL ile adım atabilecekleri ifade edilmektedir.
Yazıda devamla, program kapsamında kişilerin iş fikirlerinin ticarileşmesi yolunda eğitimlere katılabilecekleri, deneyimli mentörler ve danışmanlar ile çalışabilecekleri, TİM ve TEB'in networking ve yatırım etkinliklerine katılma şansı yakalayabilecekleri belirtilmektedir.
Söz konusu hibe desteğine son başvuru tarihi 27.07.2021 olup, http://timlegirisim.com/tr/default.html & https://www.teblegirisim.com/basvuru‐formu  adresleri üzerinden erişim sağlanabilmektedir.