GÜNEYDOĞU ANADOLU İHRACATÇI BİRLİKLERİ

VIII. Makine Halısı Tasarım Yarışması ve Halı İhracatının Yıldızları Ödül Töreni

VIII. Makine Halısı Tasarım Yarışması ve Halı İhracatının Yıldızları Ödül Töreni

Sayın Üyemiz,

 

Ticaret Bakanlığı tarafından desteklenen ve Güneydoğu Anadolu Halı İhracatçıları Birliği tarafından organize edilen, Gaziantep Üniversitesi ve Halı Tasarım Derneği iş birliğinde tasarımın konuşulacağı, sektöre hitap eden etkinliklerin gerçekleştirileceği “Tasarım Günleri23-24 Eylül 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

 

Etkinliğe ek olarak, “VIII. Makine Halısı Tasarım Yarışmasının Ödül Töreni” ve Birliğimize üye 2021 yılı istatistiklerine göre en fazla halı ihracatı gerçekleştiren firmalarımız için “Halı İhracatının Yıldızları Ödül Töreni” de 24 Eylül 2022 Cumartesi saat 15:00’te gerçekleştirilecektir.

 

Etkinlikler Şehitkamil Sanat Merkezi’nde (Gaziantep Büyükşehir Belediyesi yanı) gerçekleştirilecek olup, akademisyenler, sektör uzmanları ve ünlü tasarımcıların katıldığı söyleşiler, atölye çalışmaları ve ödül törenine ilişkin detaylı program ekte yer almaktadır. Etkinliklere firma ortağı, üst düzey yönetici ve tasarım biriminde görevli tüm personelin katılımının teşvik edilmesi oldukça faydalı olacaktır.

 

Bilgileri ve gereği rica olunur.

 

Bülent KAYALI

Genel Sekreter

 

 

EKLER:

- “Halı İhracatının Yıldızları Ödül Töreni Davetiyesi (1 Sayfa)

- “Tasarım Günleri Etkinlikleri ve Tasarım Yarışması Ödül Töreni Davetiyesi (1 Sayfa)

- “Etkinlik Programı” (3 Sayfa)