GÜNEYDOĞU ANADOLU İHRACATÇI BİRLİKLERİ

“YENİ NESİL İHRACAT DESTEKLERİ VE PREFİNANSMAN MODELİ TANITIM VE BİLGİLENDİRME PROGRAMI” 20 ARALIK 2022 TARİHİNDE DÜZENLENİYOR!

“YENİ NESİL İHRACAT DESTEKLERİ VE PREFİNANSMAN MODELİ TANITIM VE BİLGİLENDİRME PROGRAMI” 20 ARALIK 2022 TARİHİNDE DÜZENLENİYOR!

Sayın Üyemiz,

Ticaret Bakanlığından alınan yazıya istinaden daha önce duyurulan; 18 Ağustos ve 25 Ağustos 2022 tarihli Resmi Gazetelerde yayımlanan 5973 ve 5986 Sayılı İhracat ve E-İhracat Destekleri Hakkında Cumhurbaşkanı Kararları ile yürürlüğe giren Yeni Nesil İhracat Destekleri ile Prefinansman Modelinin ihracatçılarımıza daha etkin bir şekilde tanıtımının gerçekleştirilmesini teminen planlanan saha tanıtım ve bilgilendirme faaliyeti (roadshow) çerçevesinde Birliğimizde düzenleneceği bildirilen program ertelenmiştir.

Bu bağlamda, “Yeni Nesil İhracat Destekleri ve Prefinansman Modeli Tanıtım ve Bilgilendirme Programı”nınTicaret Bakanlığı koordinasyonunda ve Bakanlık yetkililerinin katılımı ile Birliğimiz organizasyonunda 20 Aralık 2022 tarihinde, ekte yer alan program akışı çerçevesinde ve Birliğimiz Hizmet Binası Konferans Salonu’nda düzenlenmesi planlanmaktadır.

Ücretsiz olarak düzenlenen programa katılım için https://www.gaib.org.tr/tr/f/599.html adresinden kayıt yapılması gerekmektedir.

 

Bilgilerini rica ederim.