GÜNEYDOĞU ANADOLU İHRACATÇI BİRLİKLERİ

Haberler

KİŞİSEL KORUYUCU EKİPMANLARA İLİŞKİN AVRUPA BİRLİĞİ ve İNGİLTERE SANAL TİCARET HEYETİ HK. 18 Oca 2021

KİŞİSEL KORUYUCU EKİPMANLARA İLİŞKİN AVRUPA BİRLİĞİ ve İNGİLTERE SANAL TİCARET HEYETİ HK.

Sayın Üyemiz,

 

Güneydoğu Anadolu Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliğimiz organizasyonunda “2573 Sayılı Pazara Girişte Dijital Faaliyetlerin Desteklenmesi Hakkında Karar” kapsamında 15-31 Mart 2021 tarihleri arasında Avrupa Birliği (AB) ve İngiltere’ye yönelik Kişisel Koruyucu Ekipmanlar özelinde bir sanal ticaret heyeti planlanmaktadır. Söz konusu sanal heyet kapsamında katılımcı üyelerimize online olarak B2B görüşmeler yaptırılması amaçlanmaktadır.

AB’ye yönelik yapılacak etkinlik için, görüşmeler esnasında firmayı temsil edebilecek iyi derecede İngilizce bilen bir personel bulundurulması elzemdir. Ayrıca, mezkûr heyete katılmak isteyen firmaların AB’ye ihracat için gerekli olan sertifikalarının olması gerekmektedir.

Sanal Ticaret Heyeti için öngörülen tahmini maliyet firma başı 2.000 TL olup katılımcı sayısına göre ücrette yaşanabilecek artış veya azalışlar katılımcılara yansıtılacaktır.

Bu kapsamda, ekte yer alan formun eksiksiz bir şekilde doldurulup, ıslak imza-kaşeli bir şekilde taranarak en geç 22 Ocak 2021 Cuma günü mesai bitimine kadar aşağıda belirtilen e-posta adreslerine iletilmesi gerekmekte olup başvuru yapan firmalar; organizasyon kapsamındaki B2B eşleştirme, teknik altyapı, reklam & tanıtım giderlerinden oluşan 2.000 TL tutarındaki katılım bedelinin ödenmesi ile ilgili e-posta yoluyla bilahare bilgilendirilecektir.

 

Bilgilerine rica olunur.

 

Detaylı Bilgi için:

İlke ÖZKILIÇ EZİCİ (ilkeozkilic@gaib.org.tr ; 0342 211 0595)

Berivan TİMUR (berivantimur@gaib.org.tr ; 0342 211 0597)

Mustafa KARSU (mustafakarsu@gaib.org.tr ; 0342 211 0579)

  

EK: Sanal Ticaret Heyeti Katılımcı Şirket Talep Yazısı (1 Sayfa)